Піддияконські свячення для семінаристів Івано-Франківської Архієпархії

24 листопада Великою вечірнею з Литією у Івано-Франківській духовній семінарії імені свщмч. Йосафата розпочалося святкування храмового празника. Богослужіння очолив Архієпископ і Митрополит Володимир Війтишин у співслужінні з отцями-настоятелями семінарії та іншими запрошеними священнослужителями.

Перед початком богослужіння Владика уділив піддияконські свячення для дев’ятьох семінаристів VI курсу, приналежних до Івано-Франківської Архієпархії. Опісля Митрополит у своєму слові звернувся до новопоставлених піддияконів. Він побажав їм не збезчестити наданої їм відповідальності прислуговувати у Божому храмі, але в молитві і покорі очікувати вищих свячень.

Згодом, після піддияконської хіротесії, Архієрей очолив Велику вечірню з Литією, якою розпочались святкові богослужіння з нагоди відзначення храмового свята в ІФДС.

∙  “Щоб усі були одно”: 25 листопада згадуємо подвиг св. Йосафата

На завершення молінь від імені усіх піддияконів з подячним словом виступив брат Богдан Сабало, префект ІФДС. Перш за все, він подякував Митрополиту Володимиру за уділені ним нижчі свячення, а також отцю-ректору, духівникам, префектам за їхнє жертовне служіння для виховання майбутніх душпастирів для Святої Церкви та батькам за їхню любов і підтримку. До слів подяки приєднався о. Олесь Будзяк, ректор духовної семінарії.

{gallery}news/2018/november/26/Pidduyakonski{/gallery}

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

 

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com