Проща до Меджугор’я воїнів АТО, їх родин та представників Асоціації учасників АТО

Молодіжною комісією та Паломницьким центром Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ з 19 по 25 листопада було організовано прощу до Меджугор’я за участю воїнів АТО, їх родин, а також представників міської та обласної Асоціації учасників АТО.

Паломництво відбулося за сприяння Івано-Франківської ОДА та Івано-Франківської обласної ради. Духовно супроводжували прочан о. Іван Сас, голова Молодіжної комісії та о. Арсен Панчак, працівник комісії.

На шляху до Меджугор’я учасники прощі відвідали Відень, де спільно помолилися Службу Божу і мали екскурсію по визначних храмах та історичних пам’ятках міста. В Меджугорії прочани перебували 4 дні, впродовж яких відвідали місця об’явлень Пресвятої Богородиці, Хресну дорогу та щодня мали Божественну Літургію.

На завершення прочани відвідали Будапешт. Також висловлюємо подяку дипломату, Почесному Консулу Угорщини в Івано-Франківську п. Василю Вишиванюку  та п. Юрію Кравченку, президенту Державного самоврядування українців Угорщини за сприяння в організації перебування прочан у Будапешті.

Медичні капелани з Івано-Франківська взяли участь у міжнародній конференції

Війна, яка триває по-сьогодні та її наслідки для України і Церкви стали справжнім випробуванням. Віримо, що Пресвята Богородиця зцілить рани кожного воїна, який повернувся з АТО, його сім’ї та батьків, а також заопікується тими, хто втратив своїх рідних на Сході України.

{gallery}news/2018/november/26/Medjugorje{/gallery}

Джерело: kom.if.ua

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com