У Маріямполі завершили створення першого в Україні Біблійного саду

Єдиний в Україні та один із найбільших у Європі Біблійний сад закладений у містечку Пречистої Діви Марії – Маріямполі, що на Івано-Франківщині, 4 квітня 2011 року. Перші дерева в ньому посадили священики трьох церков: греко-католицької, православної і римо-католицької, а  сьогодні можна стверджувати, що він уже завершений.

Автором ідеї і головним організатором робіт став голова громадської організації «Комітет з відродження Маріямполя» професор Івано-Франківського національного медичного університету п. Володимир Боцюрко.

Метою створення такого саду було надати можливість вивчати Біблію під відкритим небом. Територія саду становить більше одного гектара. Він поділений на 2 рівні частини: зліва представлені локації, де описані події в Старому Завіті, а справа – у Новому Завіті.

Вхід здійснюється через Райські ворота, які зробили найкращі ковалі Європи. Всі скульптури і композиції розміщені в хронологічному порядку від перших людей, які згадуються у Біблії – Адама і Єви, і закінчуючи Вознесінням Ісуса Христа на Оливній горі в Єрусалимі. На цей час в саду росте більше 25 видів біблійних дерев і кущів.

 На парафії Стрітення Господнього вшанували пам’ять блаженної Йосафати

Біля кожного експонату розміщена табличка, на якій вказано де вони згадуються в Біблії і їх богословське значення. Таким чином, кожний відвідувач може самостійно без екскурсовода пізнавати Біблію та ще й вивчати ботаніку.

Затишок і особливо чисте повітря, настояне на фітонцидах, забезпечує 400-метрова по периметру огорожа із акуратно підстрижених майже тисячі хвойних дерев. Тому відвідувачі отримуватимуть не тільки духовне, але й фізичне оздоровлення.

{gallery}news/2018/november/22/sad{/gallery}

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com