У Надвірній провели реколекції для педагогів

Такою була тема цьогорічних реколекцій для освітян, які організувала комісія у справах освіти і виховання Івано-Франківської Архієпархії.  Реколекції проводяться з метою переглянути свої думки, почуття, подивитися чого у моїй душі надто багато, а чого, можливо, не вистачає.

З латинської саме слово реколекції означає відновлення. Протягом 16-18 листопада 2018 освітяни області мали змогу переглянути свої погляди на виховання. Провідником реколекцій був о. Йосафат Фітель ЧСВВ, який зазначив,  що виховання це справа серця. Тільки Бог має ключ до нього. Щоби промовляти до сердець дітей, терпеливо переносити труднощі, потрібно навчитися терпеливості, яку дає нам Бог. Просити у Нього, аби не відступити з обраного шляху. 

Любов довготерпелива, лагідна, усе зносить… Так вчить нас св. апостол Павло у І листі до коринтян. А св. дон Боско зауважує: любити треба так, щоби той, кого люблять, відчував це. Протягом цього часу присутні вчилися бути такими і набиралися терпеливості, лагідності, любові.  

Присутні мали змогу почути про важливість будування основи (фундаменту) на різноманітних прикладах життя святих, а також людей, які мали у своїх руках владу, але увійшли в історію як найжорстокіші тирани. Опісля кожної конференції усі мали час для особистої призадуми. 

Працівники Курії та трибуналу в Івано-Франківську висадили фруктові дерева

У програмі, крім Св. Літургії, були також перегляд фільму про св. Варвару, метод молитовного читання Святого Письма Lectio Divina, спільна молитва Вечірні у монастирській каплиці разом із сестрами, час на призадуму і духовну розмову з отцем-реколектантом тощо. На прикладі лідерства Ісуса Христа могли подивитись по-іншому на вчителя як на лідера, який повинен, будучи лідером, уміти розвинути такі навички у своїх вихованців. 

Відбувалася віднова духа у реколекційному домі сестер служебниць, що у м. Надвірна. 

Щиро дякуємо сестрам за теплий прийом, а також співорганізаторам зустрічі. 

{gallery}news/2018/november/20/Katehutu{/gallery}

Повідомила п. Галина Гришко

 

 

 
 
 

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com