У Надвірній провели реколекції для педагогів

Такою була тема цьогорічних реколекцій для освітян, які організувала комісія у справах освіти і виховання Івано-Франківської Архієпархії.  Реколекції проводяться з метою переглянути свої думки, почуття, подивитися чого у моїй душі надто багато, а чого, можливо, не вистачає.

З латинської саме слово реколекції означає відновлення. Протягом 16-18 листопада 2018 освітяни області мали змогу переглянути свої погляди на виховання. Провідником реколекцій був о. Йосафат Фітель ЧСВВ, який зазначив,  що виховання – це справа серця. Тільки Бог має ключ до нього. Щоби промовляти до сердець дітей, терпеливо переносити труднощі, потрібно навчитися терпеливості, яку дає нам Бог. Просити у Нього, аби не відступити з обраного шляху. 

Любов довготерпелива, лагідна, усе зносить… Так вчить нас св. апостол Павло у І листі до коринтян. А св. дон Боско зауважує: любити треба так, щоби той, кого люблять, відчував це. Протягом цього часу присутні вчилися бути такими і набиралися терпеливості, лагідності, любові.  

Присутні мали змогу почути про важливість будування основи (фундаменту) на різноманітних прикладах життя святих, а також людей, які мали у своїх руках владу, але увійшли в історію як найжорстокіші тирани. Опісля кожної конференції усі мали час для особистої призадуми. 

Працівники Курії та трибуналу в Івано-Франківську висадили фруктові дерева

У програмі, крім Св. Літургії, були також перегляд фільму про св. Варвару, метод молитовного читання Святого Письма Lectio Divina, спільна молитва Вечірні у монастирській каплиці разом із сестрами, час на призадуму і духовну розмову з отцем-реколектантом тощо. На прикладі лідерства Ісуса Христа могли подивитись по-іншому на вчителя як на лідера, який повинен, будучи лідером, уміти розвинути такі навички у своїх вихованців. 

Відбувалася віднова духа у реколекційному домі сестер служебниць, що у м. Надвірна. 

{gallery}news/2018/november/20/Katehutu{/gallery}

Повідомила п. Галина Гришко

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com