Вітання Митрополита Володимира з нагоди Міжнародного Дня студента

Вельмишановне студентство!

В сьогоднішній день прийміть наші сердечні вітання з Міжнародним Днем студента! Напевно, найвеселіші і діяльні часи в житті людини, це студентські роки, роки звершень, закоханостей, поривів і розчарувань. Це, здавалося б, довгий час, який дуже і дуже швидко минає. І тільки те, що ви здобудете протягом цього часу – насправді важливе та закарбується у вашій пам’яті назавжди.

Ми живемо в той час, коли дуже складно прожити без фахових інтелектуальних знань, а тому наше майбутнє в великій мірі залежить від ваших сьогоднішніх набутих навиків. Однак, ще більшою мірою, наше майбутнє залежить від Того хто є осереддям усього знання. Ним є Господь Ісус, Боже Слово та Божа Мудрість. Будучи з Ним ви не осоромитеся, а постійно матимете сили і відваги звершувати ваші заповітні мрії.

Святий Августин – великий вчитель Церкви, в свій час сказав: «Якщо Господь на першому місці – все інше на своєму місці». Якщо заглянемо до історії сьогоднішнього свята, побачимо найперше сміливість та віру в свої переконання. І сьогодні, дорогі студенти, живемо в такі часи, коли мусимо чітко розрізняти що є біле, а що чорне; де є правда, а де – лукавство. Будьте сміливі і ви у відстоюванні своєї ідентичності, правди свого народу і своєї християнської віри!

Бажаємо вам добре та активно проводити час навчання, адже від цього в більшій мірі залежить ваше майбутнє та майбутнє нашої країни. Нехай в цьому вам допомагає Всемилостивий Господь Бог за молитвами Пречистої Своєї Матері та всіх святих!

Благословення Господнє на Вас!

Володимир ВІЙТИШИН,

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com