Покликання учителя до любові і витривалості

14 листопада 2018 року у Долинському гуманітарному ліцеї №6 відбувся семінар учителів основ християнської етики Долинського району.

Директор ліцею Юрій Олександрович Петренко радо привітав гостей, представив роботу закладу, поділився досягненнями і планами на майбутнє.

О. Ігор Яблонь, відповідальний за освіту і виховання у Долинському деканаті, розпочав семінар молитвою і благословив учасників святим єлеєм.

Валентина Василівна Лещук ознайомила учасників семінару з планом роботи та основними важливими моментами педагогів у викладанні даного курсу.

 Папа: Як пізнати Ісуса Христа?

Семінар поділявся на два блоки. Перший висвітлив о. Іван Луцишин, представник Комісії освіти і виховання при Івано-Франківській Архієпархії, на тему «Покликання учителя до любові і витривалості». Виступ був підсилений практичними прикладами і звернений на особу вчителя, як доброго і люблячого провідника.

Другий блок був представлений о. Михайлом Дзулем, референтом Бюро УГКЦ з питань екології Івано-Франківської Архієпархії, котрий звернувся до учасників семінару з темою «Служіння для збереження Божого створіння». Екореферент також розкрив важливість Дарів Святого Духа, звернув увагу на основні напрямки діяльності Екобюро та закликав до тісної співпраці.

Вже другий рік в Івано-Франківську діє програма ліцензіату з церковного права [ВІДЕО]

На завершення керівник методичного об’єднання учителів основ християнської етики Долинського району Ірина Михайлівна Яблонь подякувала представникам Івано-Франківської Митрополії о. Івану Луцишину та о. Михайлу Дзулю за те, що священики змістовно і на максимум працювали, щоб достукатися до педагогів і подати якнайбільше важливого і корисного матеріалу.

О. Михайло подарував учасникам семінару екологічні календарі та представив корисну літературу, яка має стати невід’ємною складовою у бібліотеці вчителя основ християнської етики.

{gallery}news/2018/november/16{/gallery}

Джерело: ecoburougcc.org.ua

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com