Митрополит Володимир уділив дияконські свячення

8 листопада, коли Церква відзначає свято великомученика Димитрія, на парафію села Пітрич Козинської сільської ради завітав Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Місцеві діти традиційно зустріли та привітали Владику на подвір’ї святині, а парох запросив Архієрея очолити святочні богослужіння.

Владика Володимир звершив чин освячення відновленого храму та освятив новий престіл. Під час цього, Митрополит звернувся до вірних, кожну богослужбову дію. Архієрей також наголосив на місці та ролі святого храму в житті християнина, а також подякував парафіянам за велику жертовність та любов до своєї святині.

У ході Архієрейської Божественної Літургії випускник Івано-Франківської Духовної семінарії Святослав Богачевський отримав святе Таїнство священства у ступені диякона. Чин поставлення диякона традиційно звершується в часі Служби Божої, після освячення чесних дарів.

Алея ненародженої дитини, як знак примирення з Творцем [ФОТО]

На завершення Літургії Митрополит закликав до спільної молитви за Україну, а згодом новопоставлений диякон Святослав подякував Владиці та запевнив його у ревному служінні для добра українського народу.

За велику жертовність для добра храму та працю над розвитком парафіяльної спільноти, Митрополит Володимир нагородив найактивніших парафіян митрополичими грамотами. Окремо Владика привітав і диякона з визначним днем у його житті та заохотив оправдати надії, які на нього покладає Церква Христова.

{gallery}news/2018/november/09/Duiakonski{/gallery}

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

 

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com