Стартує чергова хвиля безтермінової екологічної акції «Посади дерево миру»

Бюро УГКЦ з питань екології за підтримки Мінприроди ініціює чергову хвилю безтермінової екологічної акції «Посади дерево миру», метою якої є привернення уваги до соціально-екологічних наслідків війни, єднання в молитві для відновлення миру та об’єднання зусиль для збереження Божого створіння.

6 листопада, в Міжнародний день попередження руйнування навколишнього середовища від війни та військових конфліктів, Блаженніший Святослав, Глава і Батько Української Греко-Католицької Церкви, молитовно очолить старт чергової хвилі акції в Патріаршому Соборі Воскресіння Христового (10:00). Після молебню за мир відбудеться висадка алеї миру (саджанці блакитної ялини).

∙  У головній святині міста молились за покійним Владикою Софроном Дмитерком

Вже традиційно акція пройде також у всіх регіонах за підтримки єпархіальних та екзархальних референтів Бюро УГКЦ з питань екології. Запрошуємо долучатися всіх небайдужих.

Підтримати ініціативу може кожен через молитву та діла милосердя до Божого створіння, завдяки зміні стилю життя на більш Божий та дружній до природного довкілля.  

Довідка

Всеукраїнська акція «Посади дерево миру» була започаткована Бюро УГКЦ з питань екології 6 листопада 2016 р. з метою привернути увагу до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на Сході України і, об’єднуючись у молитві та ділах милосердя стосовно Божого створіння, внести посильну лепту для їх подолання.

Щорічно відбуваються дві хвилі акції (весна-осінь), в рамках яких завдяки підтримці Мінприроди та Національних парків було висаджено десятки тисяч дерев миру по всій Україні, а зокрема у прифронтовій зоні. Численні алеї, сади та сквери миру символізують спільне прагнення всіх людей доброї до відновлення миру в країні, миру з Богом та миру зі всім створінням.

Джерело: Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології 

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com