Митрополит Володимир: “Ми є дітьми однієї Церкви”

У вівторок, 13 березня, в Івано-Франківському Архієпархіальному Управлінні відбулися збори Галицького протопресвітеріату. Очолив засідання Митрополит Володимир.

Після спільної молитви та реєстрації присутніх був зачитаний протокол попередніх зборів. Згодом отці мали нагоду роздумати над уривком з Євангелія від Матея, йде мова про молитовне читання Святого Письма «Lectio Divina».

По завершенні роздумів над Словом Божим Архієпископ і Митрополит Кир Володимир Війтишин звернувся до священнослужителів, де наголосив про мету, з якою збори Галицького протопресвітеріату відбуваються в Архієпархіальному Управлінні: “Ми є дітьми однієї Церкви, тому всі разом тут зібрались задля налагодження ще тіснішої співпраці між парафіяльними священиками та Курією Архієпархії”. 

Згодом прот. Степан Балагура – Судовий вікарій Івано-Франківської Архієпархії, розповів про біль детальніше функціонування Курії та її структур. 

Опісля прот. Олег Каськів – Синкел у справах духовенства та священичих родин, наголосив на важливості втілення “стратегії УГКЦ 2020 року”, особливо на втіленні рішень Архієпархіального Собору та резолюцій VI сесії Патріаршого Собору, що відноситься до парафіяльного рівня, а також закликав кожного священика до ревної праці для спасіння повірених йому душ. 

Також с. Юліана Дзюбата – Голова катехитичної комісії, представила основні напрямні  катехизації на парафіях. Відтак о. Іван Стефурак  заступник головного редактора архієпархіального часопису «Нова Зоря» закликав всіх присутніх стати творцями розвитку цієї газети та її місіонарями поширення.

Під кінець прот. Віталій Максимів – Віце-економ Івано-Франківської Архієпархії розповів учасникам засідання про економічні питання, які є актуальними на даний момент та зокрема стосуються Галицького деканату.

Дане засідання завершилось спільною молитвою.

{gallery}news/2018/MARCH/13/Zboru{/gallery}

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com