У Долині відбулася Хресна дорога вулицями міста за участі представників різних професій

11 березня вулицями міста Долини пройшла Хресна хода за участі представників різних професій. Вже стало доброю традицією у Хрестопоклінну Неділю проводити цей духовний захід. Організаторами дійства виступили парафіяни громади св. ап. Андрія Первозванного (адміністратор о. Богдан Тисяк).

З благословення протопресвітера Долинського о. Зореслава Котовича на молитву прибуло численне духовенство. У Хресній дорозі взяли участь священики Долинського деканату, протопресвітер Болехівський о. Дмитро Павлик, ігумен Гошівського монастиря о. Вінкентій (ЧСВВ).

Кожну стацію несли люди різних професійних напрямів, зокрема священики, сестри монастиря Пресвятої Родини, молитовні спільноти «Матері в молитві», «Апостольство молитви» та інші, дитячі парафіяльні спільноти «Парадізо», «Полум’я любові», «Родина у Христі» та скаутська організація «Пласт»; освітяни, працівники охорони здоров’я, воїни АТО і волонтери, працівники культури і ЗМІ, представники міської та районної влади, працівники поліції та служби надзвичайних ситуацій, працівники нафтогазової промисловості, парафіяни храмів Різдва Пресвятої Богородиці, Серця Ісуса і Серця Марії, св. ап. Андрія Первозванного та всі бажаючі.

Вулицями Чернівців пройшла Хресна Дорога

Після чотирнадцятої стації, о. Зореслав Котович та о. Богдан подякували усім за участь у Хресній дорозі та всім, хто долучився до її проведення.

На закінчення було виставлено для почитання часточку Животворящого Хреста Господнього.

{gallery}news/2018/MARCH/13/Doluna{/gallery}

Повідомив о. Ігор Ліпчанський

 

 

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com