Справжній лідер – хто він? Тема чергової зустрічі Школи Християнського аніматора

“Сьогодні, у Хрестопокліну неділю, намагаймося дивитися на Хрест як на ціну, яку Ісус заплатив за наше спасіння”, – такими словами звернувся о. Михайло Віхоть до учасників Школи християнського аніматора, котра уже вшосте відбувається з благословення Архієпископа і Митрополита Кир Володимира Війтишина. Уже традиційно, місцем зустрічі є Католицька школа-гімназія святого Василія Великого.

День розпочався з тренінгу,  на тему “Лідерство”, спікерами якого були п. Ірина Капраль – психолог-аніматор, та о. Петро Майба – керівник напряму католицького шкільництва комісії у справах освіти та виховання УГКЦ. Доповідачі поділились знаннями яким повинен бути справжній літер. “Основною характеристикою лідера не є набір вмінь та навичок, істинний лідер – той, хто віддає себе заради того, кого Господь посилає в цю хвилину”, – саме ці слова стали підсумком тренінгу.

Трішки розрухатися та помізкувати учасникам школи допомогли Софія Дубовик та Василь кінах, провівши практичний тренін “Ігрології”. Кожен з учасників школи мав нагоду не лише побавитись в захоплюючі ігри, а й навчитись чогось нового, щоби згодом передати це дітям.

В Івано-Франківську відбудеться медіа-форум «Церква і Журналістика»

Насамкінець гості з національної скаутської організації “Пласт” розповіли про свою діяльність, та навчили майбутніх аніматорів в’язати різноманітні “Скаутські” вузли. Недільний день, 11 березня, завершився спільною подячною молитвою.

{gallery}news/2018/MARCH/12/AnimatorSchool{/gallery}

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com