Про що обговорили на зборах протопресвітерів Архієпархії

У вівторок, 6 березня, в Івано-Франківському Архієпархіальному управлінні відбулися збори протопресвітерів. Очолив засідання Митрополит Володимир.

Після спільної молитви та реєстрації учасників до присутніх звернувся з духовним словом о. Дмитро Бігун – декан Рогатинський, котрий запропонував спільно роздумати про служіння військового капелана. Проповідник зазначив: «Одне з найважливіших завдань капеланського служіння – допомогти людині залишатись людиною та поселити в її серце Бога».

Відтак п. Ігор Кінаш представив доповідь про перепоховання останків жертв репресій у «Дем’яновому лазі». Повідомив, що розробляється план перепоховання. Перед цим заходом запропонував провести попередню прес-конференцію за участю Митрополита 20 березня. Відтак 23 та 24 березня відбудеться проведення самого заходу перепоховання.

Після чого п. Мирослав Возняк заохотив разом організовуватися та готуватися до «Маршу за життя» у Києві. Представив акції за життя, які проводяться у інших країнах і які дають позитивні результати.

Згодом п. Олег Андрухів – представник університету права імені короля Данила Галицького, запросив духовенство взяти участь у дні пам’яті засновника університету, о. Івана Луцького.

Також о. Олесь Будзяк повідомив про Хресну дорогу вулицями міста Івано-Франківська, що вудбудеться  25 березня 2018 року.

Опісля митр. о. Микола Крушец зачитав звіт діяльності комісії у справах мирян. Більш детальніше розповів про прощі та участі в формаційних семінарах. Отець представив плани на 2018 рік і повідомив про Архієпархіальний турнір з міні-футболу 11-12 травня у фізкультурному коледжі.

∙ Дні духовної віднови в катехитичній школі «Воскресіння»

Під кінець Митрополит Володимир зазначив, що на слідуючих зборах протопресвітерів потрібно розглянути питання щодо проведення заходу з нагоди відзначення 125 років блаженного Симеона Лукача. Також Архієпископ і Митрополит привітав священиків, які відзначають ювілеї в місяці березні.

Наступні збори – 3 квітня 2018 року.

{gallery}news/2018/MARCH/07/Zboru{/gallery}

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

 

 

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com