Гурт Франківських семінаристів «Εφφατά» презентували свій перший альбом

27 лютого, у семінарійному храмі ім. свщмч. Йосафата, відбулась презентація першого альбому семінарійного гурту «Εφφατά», в якому містяться твори посного та різдвяного характеру, а також твори, які часто звучать у виконані гурту на прощах та на інших подіях.

Теперішній склад гурту: Любомир Мисак – перший тенор, Іван Харевич – другий тенор, Михайло Макар – баритон, Павло Віра – бас. На початку презентації брат Іван Харевич зробив вступне слово і загалом розповів про становлення гурту. Опісля Михайло Макар більш детально розповів про історію заснування гурту та про його розвиток.

Брат Любомир Мисак пізніше звернув увагу на процес запису альбому та на труднощі з якими вони зустрілись під час творчої праці. Закінчивши розповідь, гурт «Εφφατά» виконав один із творів альбому – «Батьку», який присвятили блаженішому Любомиру Гузару, що за їхніми словами, став поштовхом для семінаристів у згуртуванні колективу та запису диску.

Прес-секретар Архієпархії взяв участь в семінарі для прес-секретарів провідних організацій міста

Наступним твором, що прозвучав для присутніх стала «Молитва на Різдво» під акомпанемент скрипки, гітари та сопілки. Передісторію та особливості цього твору розповів брат Павло Віра. Наприкінці презентації отець-ректор семінарії, Олесь Будзяк, висловив щиросердечну вдячність і батьківську гордість за ревну та плідну працю студентів духовного закладу.

{gallery}news/2018/February/28/Effata{/gallery}

За матеріалами Інформаційного центру ІФДС

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com