Вітаємо з Днем медичного працівника

Дорогі медичні працівники!

В сьогоднішній день щиросердечно вітаємо Вас з Днем медичного працівника! У цей день висловлюємо Вам найтепліші слова вдячності, адже Ви є тими, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань. Ви оберігає те, що є дуже важливим для людини — її життя та здоров’я.

Дивлячись на Ваше ревне служіння, вбачаємо в ньому руку нашого Милосердного Господа, який завжди виходить нам на зустріч, щоби обмити, перев’язати та зцілити наші рани. Правдивий лікар – це правдиві руки Милосердного Бога. Молимося сьогодні за Вас, щоби Ви гідно та зі святістю виконували своє служіння на благо людям. Віримо, що найкращі традиції медичної еліти – лікарська честь і громадська відповідальність, висока моральність та інтелігентність, працьовитість і професійність – будуть тільки примножуватись та служитимуть на благо нашого народу та його світлого майбутнього. 

Нехай Всемилостивий Господь Бог благословить Ваше покликання і працю та подасть Вам міцне здоров’я і благополуччя, які так необхідні у вашій нелегкій та благородній справі!

Благословення Господнє на Вас!

† Володимир ВІЙТИШИН, 
Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com