Митрополиче богослужіння у неділю 2-гу Великого Посту. Григорія Палами

4 березня 2018 року, у другу неділю Великого Посту, Свята Православна Церква вшановує пам’ять святителя Григорія Палами.

Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив богослужіння другої неділі Великого Посту у Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі міста Івано-Франківська. У суботу ввечері владика Іоасаф очолив Всенічне бдіння, а недільного дня літургію святителя Василія Великого.

За Богослужінням Архиєрею співслужив настоятель Кафедрального Собору протоієрей Іоан Телятинський, соборне духовенство та протоієрей Любомир Малофій. Цього недільного дня багато віруючих готуючись до Світлого Христового Воскресіння приступили до таїнств Сповіді та Причастя. За літургією, після Великого Входу, владика-митрополит звершив дияконську хіротонію над іподияконом Ярославом Чорним. Проповідь після запричасного стиха до віруючих виголосив другий священик Кафедрального Собору протоієрей Тарасій Дмитрук. З благословення Архипастиря заамвонну молитву виголосив ієрей Іоан Мизюк, а подячну ектенію новопоставлений отець Ярослав.

На закінчення служби Божої митрополит Іоасаф звернувся до присутніх у храмі віруючих з повчальним словом про життя та подвиги святителя Григорія Палами а також пояснив чому Свята Церква вшановує Його пам’ять у другу неділю Великого Посту.

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com