Митрополит Іоасаф очолив недільне Богослужіння в Свято-Троїцькому кафедральному соборі

11 листопада 2018 року, у 24-ту неділю після Зішестя Святого Духа на Апостолів, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив уставні Богослужіння в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська.

У переддень воскреслого дня митрополитІоасафочолив Всенічнебдіння під час якого помазав віруючих освяченим на Літії єлеєм.

Недільного дня у притворі Кафедрального Собору владику-митрополита зустрів настоятель Собору протоієрей ІоанТелятинський, який піднісши Архиєрею Хрест запросив очолити службу Божу, перед початком якої присяжний лист зачитав ставленик в диякони іподиякон Роман Мизюк.

За Літургією Його Високопреосвященству сіпвслужив протоієрей ІоанТелятинський, протоієрей МихаїлМизюк та Соборне духовенство. Після Великого Входу владика-митрополит звершив дияконську хіротонію над побожним іподияконом Романом Мизюком.

Проповідь перед причастям вірних виголосив протоієрей МихаїлМизюк, який доніс до віруючих праведність життя первомучениці Анастасії, а останню ектенію виголосив новопоставлений отець Роман.

Після відпусту Богослужіння Архипастир подякував парафіянам Кафедрального Собору за спільну молитву та закликав Боже благословення на кожного віруючого парафіянина Кафедрального Собору.

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com