Митрополит Іоасаф молитовно відзначив своє 63-ліття

7 лютого 2018 року у день пам’яті святителя Григорія Богослова архиєпископа Константинопольського, Високопреосвященнійший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький молитовно відзначив свій  День народження.

Урочисту літургію в Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі міста Івано-Франківська очолив владика-митрополит Іоасаф  якому співслужили: протоієрей Іоан Лапка, протоієрей Юрій Гречанюк, соборне духовенство, насельник Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря ієромонах Іоасаф (Стасюк) та протодиякон Великоскитської обителі отець Дмитро Луцак. За Божественною літургією апостола читав студент 4-го курсу ІФБІ ім. прп. Феодосія Манявського, Кость Віталій. Проповідь перед причастям вірних виголосив протоієрей Петро Гава.

За літургією співав хор духовенства Свято-Троїцького Кафедрального Собору міста Івано-Франківська під керівництвом настоятеля Собору протоієрея Іоана Телятинського.

Перед відпустом літургії владика-митрополит, разом з усім духовенством відправив подячний молебень, після якого звернувся з повчальним словом до духовенства та парафіян храму у якому наголосив про надходження Великого посту та важливого значення покаянна.

З нагоди Дня народження з найщирішими побажаннями до Митрополита звернулися: секретар єпархіального управління протоієрей Василь Буряк від імені духовенства єпархії. З Днем народження митрополита Іоасафа привітали: Голова ОДА Олег Гончарук, Голова Івано-Франківської Обласної Ради Олександр Сич, міський Івано-Франківський голова  Руслан Марцинків, начальник поліції області В. Шкутов, митрополит УГКЦ Володимир Війтишин та багато представників державних органів влади, громадських і політичних організацій, благочинні Івано-Франківської єпархії УПЦ КП та велика кількість духовенства Єпархії.

Від братії Манявського монастиря та професорсько-викладацького складу і студентства ІФБІ ім. прп. Феодосія Манявського владику-митрополита привітав ігумен Феогност (Бодоряк).

Редакція нашого веб-сайту приєднується до всіх привітань та бажає своєму дорогому Владиці-митрополиту довгих років життя та подальших успіхів на ниві архипастирського служіння.

Многая і благая літа Вам, наш дорогий Владико!!!

Іс пола еті Деспота!!!

 

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com