Владика Іоасаф очолив богослужіння у м’ясопусну неділю

11 лютого 2018 року, Свята Православна Церква готуючи вірних до початку Великого Посту, відзначає Неділю про Страшний Суд, або м’ясопусну неділю.

У переддень м’ясопусної неділі, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив Всенічне бдіння, а у самий воскресний день Божественну літургію в Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі міста Івано-Франківська.

За богослужінням Високопреосвященійшому владиці-митрополиту співслужив настоятель Кафедрального Собору протоієрей Іоан Телятинський із соборним духовенством. Цього дня Кафедральний Собор був наповнений віруючими, частина з яких приступили до святих таїнств Сповіді та Причастя. По завершенні часу Трисвятого,  Апостола читав студент 2-го курсу І Ф Б І ім. прп. Феодосія Манявського Писарчук Олексій. На запричасному стиху з проповіддю про Страшний Суд до віруючих звернувся протоієрей Петро Гава.

Після відпусту літургії , митрополит Іоасаф привітав співслужителів та прихожан Храму з недільним днем та наближенням до Великого посту, побажав провести його з гідністю та любов’ю одне до одного, щоб бути гідними «свідками Воскресіння Господнього».

Божественна літургія закінчилась уставним многоліттям.

 

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com