Владика Іоасаф очолив богослужіння у 4-ту неділю Великого Посту. Іоана Ліствичника

18 березня 2018 року, у четверту неділю Святої Чотиридесятниці, в яку Свята Православна Церква згадує пам’ять прп. ІоанаЛіствичника, ВисокопреосвященнийІоасаф митрополит Івано-Франківський і Галицький очолив уставні богослужіння уСвято-Троїцькому Кафедральному Соборі міста Івано-Франківська.

У 4-ту неділю Великого посту Церква читає Євангеліє про оздоровлення, звільнення від влади злого духа хлопця, якого батько привів до Ісуса. Цією євангельською подією Церква пригадує нам, що час посту, це не тільки стриманість від їжі і забав, а це час духовної боротьби з власними гріхами, недоліками, стриманість передусім від гріхів, зріст у вірі, любові та молитві.

Напередодні, у суботу ввечері владика митрополит Іоасаф очолив Всенічне бдіння, а недільного дня Божественну літургію святителя Василія Великого. Його високопреосвященству співслужив настоятель Кафедрального Собору протоієрей Іоан Телятинський та Соборне духовенство. Недільного дня храм був наповнений віруючими, багато з яких приступили до таїнства Сповіді та Причастя. На запричасному стиху проповідь про житіє преподобного Іоана Ліствичника виголосив ієрей Іоан Мизюк.

Після відпусту літургії з повчальним словом до присутніх у храмі звернувся владика-митрополит, в якомурозкрив присутнім у храмі молільникам суть сьогоднішнього недільного Євангелія.

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com