Владика Іоасаф очолив Богослужіння у неділю 30-ту після Пятидесятниці

У 30-ту неділю після Зішестя Святого Духа на Апостолів, коли Православна Церква вшановує пам’ять святителя Іоасафа Білгородського та інших святих, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, очолив недільну службу Божу в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська.

За Богослужінням владиці-митрополиту співслужив протоієрей Тарасій Дмитрук, протоієрей Василій Гнип, протоієрей Петро Гава, протоієрей Іоан Мудрейко, ієрей Іоан Мизюк, протодиякон Петро Стецюк та диякон Тарасій Петльоха. Після часу Трисвятого з благословення владики Іоасафа читання Апостола звершив студент IIго курсу І Ф Б І ім. прп. Феодосія Манявського, Паламарчук Адам, а Євангеліє прочитав протодиякон Петро Стецюк.

Цього недільного дня значна кількість парафіян Кафедрального Собору висповідавшись прийняли Святі Тіло і Кров Христову, а проповідь перед причастям виголосив протоієрей Петро Гава.

На закінчення Святої Літургії до стін Кафедрального Собору, діли-пластуни принесли Благодатний Вогонь,який кожен охочий може засвітивши він нього свою свічку принести до своєї оселі, після чого митрополит Іоасаф звернувся з повчальною проповіддю до віруючих та подякував за спільну молитву і привітав регента, заслуженого працівника культури України Михайла Замрозевича і увесь митрополичий хор з двадцятиліттям.

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com