Владика Іоасаф відвідав храм Архистратига Божого Михаїла села Попельники

04 листопада 2018 року, у 23-тю неділю після П’ятидесятниці на запрошення протоієрея Ігнатія Мельника митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив недільне Богослужіння в храмі Архистратига Божого Михаїла села Попельники Снятинського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Снятинського деканату протоієрей Михаїл Марусяк, настоятель храму протоієрей Ігнатій Мельник, протоієрей Михаїл Мизюк та численне духовенство Снятинського деканату. Після запричасного стиха з повчальною проповіддю до вірян звернувся настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці села Тучапи протоієрей Роман Василевич.

Наприкінці Богослужіння владика-митрополит привітав громаду храму Архистратига Божого Михаїла з недільним днем та подякував усім за спільну молитву.

Після Божественної Літургії священослужителі разом з віруючими Хресною Ходою пройшли до пам’ятника героям АТО, де урочисто звершили чин його освячення та панахиду за полеглими воїнами які життя своє поклали захищаючи територіальну цілісність України.

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com