Богослужіння СВІТЛОГО ПОНЕДІЛКА

29-го квітня 2019 року, у понеділок Світлої седмиці, Високопреосвященіший Іоасаф митрополит Івано-Франківський і Галицький очолив Божественну літургію у Храмі Рівноапостольних Контянтина та Єлени в м. Івано-Франківську.

Згідно з біблійним переказом, у перший день після Свого воскресіння Ісус Христос явився своїм учням і навчав їх про Царство Небесне, після чого на 40-вий день вознісся на небо. Світлий понеділок – християнське свято на згадку про перший день після воскресіння Христа. Згідно з Євангелієм, Христос воскрес, з’явився двом своїм учням, розділив з ними шлях у село Еммаус, неподалік від Єрусалиму, і вечерю під час якої, при переломленні хліба, вони впізнали Спасителя.

Ось як цю подорож описує євангеліст Лука: “І коли він возлежав з ними, то взяв хліб, благословив, переломив і подав їм. Тоді відкрилися в них очі, і пізнали Його. І, вставши в ту ж годину, повернулися до Єрусалиму і знайшли разом одинадцятьох Апостолів і тих, що з ними, які говорили, що Господь дійсно воскрес і явився Симонові. І вони розповіли, що сталось на дорозі, і як пізнали Його в переломленні хліба. Коли вони говорили оце, Сам Ісус став посеред них і сказав їм: Мир вам.” (Лк., 113 зач., 24: 12-35).

За Літургією святителя Іоана Золотоустого владиці-митрополиту співслужив настоятель протоієрей Ігор Василиків та духовенство храму.

Богослужіння завершилось співом тропаря «Христос Воскрес», після чого владика Іоасаф привітав віруючих з святом Світлого Христового Воскресіння.

 

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com