Архиєрейське богослужіння у неділя про Блудного Сина

4 лютого 2018 року, Свята Православна Церква, продовжуючи підготовку до Великого посту, згадує євангельську притчу про блудного сина.

У переддень неділі владика Іоасаф очолив Всенічне бдіння в Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі міста Івано-Франківська, а у недільний день Божественну літургію Іоана Золотоустого в Борисо-Глібському храмі Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря.

За богослужінням його Високопреосвященству, митрополиту Івано-Франківському і Галицькому Іоасафу співслужив благочинний Великоскиської обителі ігумен Венедикт та духовенство монастиря. Після запричасного стиха, до присутніх у храмі прихожан звернувся з повчальним словом насельник монастиря ієромонах Феодосій, який, на прикладі образів євангельської притчі про блудного сина, звернув увагу на морально-духовний стан сучасних християн. Цього недільного дня у храмі було багато сповідників, які приступили до Таїнства Святого Причастя.

В кінці Божественної літургії архипастир звернувся до братії та пастви з словом повчання про щире покаяння на прикладі підготовчих неділь до Великого посту, після чого братія на чолі з владикою-митрополитом звершили чин Панагії.

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com