Архипастирське богослужіння у 31-шу неділю після Зішеста Святого Духа на Апостолів

30 грудня 2018 року, у 31-шу неділю після Пятидесятниці, Свята Церква вшановує пам’ять Святих Праотців, пророка Даниїла та трьох отроків: Ананію, Азарію та Мисаїла.

У переддень неділі владика Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький очолив Всенічне бдіння в Свято-Троїцькому кафедральному соборі за яким Архипастирю співслужив настоятель протоієрей Іоан Телятинський та соборне духовенство.

Недільного дня владика-митрополит очолив Божественну Літургію в Борисо-Глібському Храмі Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря. Його Високопреосвященству співслужив намісник Манявської обителі архимандрит Феогност, архимандрит Софроній, благочинний обителі ігумен Герасим, протоієрей Любомир Малофій та чернече духовенство у священичому сані. Після часу Трисвятого читання Апостола звершив студент II-го курсу Івано-Франківського Богословського Інституту ім. прп. Феодосія Манявського, Паламарчук Адам.

Проповідь перед причастям вірних виголосив ігумен Герасим, в якій доніс до прихожан значення духовного подвигу трьох отроків.

На закінчення служби Божої владика Іоасаф звернувся з повчальним словом в якому наголосив на знаковій події для всього українського народу яка відбулася 15 грудня, а саме Об’єднавчому Соборі де був вибраний новий предстоятель Українського Православної Церкви митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com