Архипастирське Богослужіння у Свято-Троїцькому кафедральному соборі

9 лютого 2020 року, коли Православна Церква вшановує пам’ять перенесення мощей святителя Іоана Золотоустого (438 р.), митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив недільне Богослужіння в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська.

Владиці-митрополиту співслужив Єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій (Кухарчук), настоятель Собору протоієрей Іоан Телятинський, адміністратор Івано-Франківсько-Галицької єпархії архимандрит Феогност (Бодоряк) та духовенство Собору. Проповідь перед причастям вірних виголосив Єпископ Паїсій в якій розкрив зміст сьогоднішнього недільного Євангелія.

За службою Божою, на Великому Вході, владика Іоасаф звершив чин пресвітерської хіротонії над дияконом Романом Василиківом.

Після відпусту Богослужіння митрополит Іоасаф звернувся з повчальним словом до прихожан Собору, а також подякував владиці Паїсію і всім присутнім за спільну молитву, в свою чергу владика Паїсій подякував митрополиту Іоасафу за запрошення та привітав з днем народження і побажав духовної кріпості на нині Архипастирського служіння.

Також з нагоди 65-ти річ митрополита Іоасафа, з найщирішими словами вітання, до Владики звернувся диригент митрополичого хору при Свято-Троїцькому кафедральному соборі, заслужений працівник культури України, Михаїл Замрозевич.

 

Прес-служба Івано-Франківсько-Галицької Єпархії

 Української Православної Церкви (ПЦУ)

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com