Архипастирське богослужіння у неділю перед Різдвом Христовим

6 січня 2019 року, у неділю перед Різдвом Христовим, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив недільне Богослужіння Іоана Золотоустого в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська.

За Богослужінням владиці Іоасафу співслужив настоятель Собору протоієрей Іоан Телятинський, протоієрей Любомир Малофій та соборне духовенство. Після часу Трисвятого з благословення митрополита Іоасафа читання Апостола звершив студент IV-курсу І.Ф.Б.І ім. прп. Феодосія Манявського, Піддубчак Роман.

В цей передсвятковий день значна кількість парафіян Храму приступили до Таїнства Сповіді та Причастя, перед яким протоієрей Василій Гнип зачитав віруючим текст Томосу який напередодні був підписаний в Константинополі вселенським Патріархом Варфоломеєм.

На закінчення служби Божої владика-митрополит звернувся до прихожан Собору з повчальним словом в якому загострив увагу на значенні підписання і вручення Томосу новому предстоятелю Православної Церкви в Україні митрополиту Київському і всієї України Епіфанію.

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com